Η ΑΕΚ στηρίζει την ανάπτυξη του ελληνικού χάντμπολ και το κάνει έμπρακτα, επενδύοντας στις υποδομές της ομάδας και κατ’ επέκταση του αθλήματος. Ο διοικητικός ηγέτης της ΑΕΚ, Σταμάτης Παπασταμάτης, δεν θα μπορούσε να λείψει από το μεγάλο ραντεβού της Εθνικής μας ομάδας στη Χαλκίδα. Μαζί του και ο αθλητικός διευθυντής του τμήματος χάντμπολ της ΑΕΚ, Στάθης Παπαχαρτοφύλης, καθώς και παίκτες της «Ένωσης». Στη Χαλκίδα βρίσκεται και ο Υφυπουργός Πολιτισμού και Αθλητισμού, Λευτέρης Αυγενάκης.
ΑΕΚ, Εθνική και υποδομές, πάνε… ΜΑΖΙ!
16/03/2022
313 Views
1 Min Read
![](https://i1.wp.com/www.aek.gr/wp-content/uploads/2022/03/936156F4-67B8-40D6-99C1-A9E54ABF937C.jpeg?fit=990%2C678&ssl=1)
Διαβάστε επίσης
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ • ΝΕΑ • ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ • ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Έναρξη συνεργασίας με την Τόνια Ψαρρή
26/07/2024
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ • ΝΕΑ • ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ • ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Έναρξη συνεργασίας με την Τόνια Ψαρρή
26/07/2024