Η ΑΕΚ ενημερώνει τους φιλάθλους της για την αποψινή ευρωπαϊκή αναμέτρηση χάντμπολ με την Γκόρνικ στο Κλειστό των Άνω Λιοσίων, ότι η είσοδος ΟΛΩΝ των φιλάθλων θα γίνεται από την Κεντρική Πύλη (Τράπεζα Πειραιώς). Οι θύρες του γηπέδου θα ανοίξουν στις 18:30. Οι Πρωταθλητές μας, σας περιμένουν για μια μεγάλη ευρωπαϊκή βραδιά!
Ανακοίνωση – Ενημέρωση για τους φιλάθλους μας
28/11/2023
281 Views
1 Min Read
![](https://i1.wp.com/www.aek.gr/wp-content/uploads/2023/08/a_1000x750.jpg?fit=990%2C743&ssl=1)
Διαβάστε επίσης
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ • ΝΕΑ • ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ • ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Έναρξη συνεργασίας με την Τόνια Ψαρρή
26/07/2024
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ • ΝΕΑ • ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ • ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Έναρξη συνεργασίας με την Τόνια Ψαρρή
26/07/2024