Η ΑΕΚ ενημερώνει τους φιλάθλους της, ότι αμέσως μετά την ολοκλήρωση του αγώνα του γυναικείου βόλεϊ με το Μαρκόπουλο (Μεγάλη Τετάρτη 12/04 στις 17:00) στο «Απ. Κόντος» στη Νέα Φιλαδέλφεια, θα γίνει η απονομή Κυπέλλου στην ανδρική ομάδα βόλεϊ για την κατάκτηση του πρωταθλήματος της Pre League, καθώς και η απονομή των μεταλλίων του Εφηβικού τμήματος βόλεϊ για την κατάκτηση της 2ης θέσης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα.
Ενημέρωση για τους φιλάθλους μας
10/04/2023
1,509 Views
1 Min Read
![](https://i2.wp.com/www.aek.gr/wp-content/uploads/2023/03/5847854.jpg?fit=990%2C660&ssl=1)
Διαβάστε επίσης
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ • ΝΕΑ • ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ • ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Έναρξη συνεργασίας με την Τόνια Ψαρρή
26/07/2024
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ • ΝΕΑ • ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ • ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Έναρξη συνεργασίας με την Τόνια Ψαρρή
26/07/2024