ΝΕΑ ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ

Πρόγραμμα Play Off και Τελικών Handball Premier


Γνωστό έγινε το πρόγραμμα των Play Off και των Τελικών της φετινής Handball Premier. Η ΑΕΚ που κατέκτησε την 1η θέση στον 1ο Όμιλο, θα αντιμετωπίσει στα Play Off τον ΠΑΟΚ και την BiancoMonte Δράμα, αλλά όχι τον Διομήδη Άργους, με τον οποίο κοντραρίστηκε στην κανονική διάρκεια της σεζόν και μεταφέρουν τα μεταξύ τους αποτελέσματα.

Οι Κυπελλούχοι Ευρώπης και Ελλάδος ξεκινούν τη διαδικασία των Play Off με 3 βαθμούς και στις 4 αγωνιστικές θα διεκδικήσουν την είσοδο στους Τελικούς που την εξασφαλίζουν οι 2 πρώτες θέσεις.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των Play Off:
1η αγωνιστική (ΣΚ 05-06/06)
ΑΕΚ – ΠΑΟΚ
Διομήδης Άργους – BiancoMonte Δράμα

2η αγωνιστική (Τετάρτη 09/06)
BiancoMonte Δράμα – ΑΕΚ
ΠΑΟΚ – Διομήδης Άργους

3η αγωνιστική (ΣΚ 12-13/06)
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
BiancoMonte Δράμα – Διομήδης Άργους

4η αγωνιστική (Τετάρτη 16/06)
ΑΕΚ – BiancoMonte Δράμα
Διομήδης Άργους – ΠΑΟΚ

H Bαθμολογία:
1. ΑΕΚ 3 (66-54)
2. ΠΑΟΚ 3 (50-49)
3. BiancoMonte Δράμα 1 (49-50)
4. Διομήδης Άργους 1 (54-66)

Τελικοί
1ος τελικός Τρίτη 22/06
2ος τελικός Σάββατο 26/06
3ος τελικός Τετάρτη 30/06 (αν χρειαστεί)


ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

BOWLING eSports KICK BOXING MUAITHAI TAE KWON DO WATER POLO ΑΚΑΔΗΜΙΑ BOWLING ΑΚΑΔΗΜΙΑ KICK BOXING ΑΚΑΔΗΜΙΑ TAE KWON DO ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΣΗΣ ΒΑΡΩΝ-POWER LIFTING ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΕΪ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΠ. ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΞΙΦΑΣΚΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΑΛΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΛΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΥΓΜΑΧΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΤΙΒΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ-POWERLIFTING ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ ΚΑΡΑΤΕ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΕ ΑΜΑΞΙΔΙΟ ΝΕΑ ΞΙΦΑΣΚΙΑ ΠΑΛΗ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΑΛΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΑΛΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΠΟΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ ΠΥΓΜΑΧΙΑ ΡΑΓΚΜΠΙ ΛΙΓΚ ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΣΚΑΚΙ ΣΤΙΒΟΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1924-2024: ΕΝΑΣ ΑΙΩΝΑΣ ΑΕΚ!

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

ΚΑΛΕΝΤΑΡΙ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ