Ο πρόεδρος της ΑΕΚ, Αλέξης Αλεξίου, ο Διοικητικός υπεύθυνος του τμήματος χάντμπολ της ΑΕΚ, Σταμάτης Παπασταμάτης, σύσσωμη η ομάδα, το διοικητικό και τεχνικό επιτελείο και η διεύθυνση επικοινωνίας της ΑΕΚ, εκφράζουμε την οδύνη μας για τον πολύ άδικο και πρόωρο χαμό του αθλητή της Δόξας Βύρωνα, Ακύλα Ζαχαριάδη. Αν και δεν υπάρχουν λόγια για την απώλεια ενός τόσο νέου ανθρώπου, ας μας επιτραπεί να εκφράσουμε από τα βάθη της καρδιάς μας, τα πιο θερμά μας συλλυπητήρια στους οικείους του.
Συλλυπητήρια ανακοίνωση
15/10/2021
228 Views
1 Min Read
![](https://i2.wp.com/www.aek.gr/wp-content/uploads/2020/05/aek-announcment-anakoinwsi-anakoinosi11111.jpg?fit=650%2C432&ssl=1)
Διαβάστε επίσης
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ • ΝΕΑ • ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ • ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Έναρξη συνεργασίας με την Τόνια Ψαρρή
26/07/2024
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ • ΝΕΑ • ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ • ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Έναρξη συνεργασίας με την Τόνια Ψαρρή
26/07/2024