Το “κιτρινόμαυρο” πρόγραμμα 08-09/12

Άλλο ένα αγωνιστικό Σαββατοκύριακο (08-09/12) έρχεται και τα περισσότερα τμήματα του Συλλόγου της ΑΕΚ θα δώσουν ιδιαίτερα κρίσιμες μάχες. Συγκεκριμένα, το πρόγραμμα περιλαμβάνει 18 αναμετρήσεις για 15 διαφορετικά τμήματα και άπαντες στο “κιτρινόμαυρο” στρατόπεδο αναμένουν τους φίλους της ομάδας να γεμίσουν τα γήπεδα που αγωνίζονται και να τους στηρίξουν για να φτάσουν στη νίκη.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Σάββατο 08/12/2018
Αγώνας: ΑΕΚ – ΑΣ Πέρα
Άθλημα: Επιτραπέζια Αντσιφαίριση Ανδρών
Διοργάνωση: 10η αγωνιστική Α1 Κατηγορίας Ανδρών Επιτραπέζιας Αντσιφαίρισης
Ώρα: 11:00
Γήπεδο: Ομοσπονδιακή Αίθουσα Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης STIGA-ΣΕΦ.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΑΟ Ταταύλα Κων/πόλεως
Άθλημα: Επιτραπέζια Αντισφαίριση Ανδρών
Διοργάνωση: 11η αγωνιστική Α1 Κατηγορίας Ανδρών Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης
Ώρα: 14:00
Γήπεδο: Ομοσπονδιακή Αίθουσα Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης STIGA-ΣΕΦ.

Αγώνας: Ολυμπιακός Κερατσινίου – ΑΕΚ
Άθλημα: Χάντμπολ Παίδων
Διοργάνωση: 6η αγωνιστική Β’ Φάσης Πρωταθλήματος Παίδων ΕΣΧΑ
Ώρα: 17:00
Γήπεδο: Σιταποθηκών, Κερατσίνι.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΜΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Άθλημα: Βόλεϊ Ανδρών
Διοργάνωση: 9η αγωνιστική Volleyleague Ανδρών
Ώρα: 17:30
Γήπεδο: Κλειστό Μετς.

Αγώνας: Άρης – ΑΕΚ
Άθλημα: Μπάσκετ
Διοργάνωση: 8η αγωνιστική Basket League
Ώρα: 17:30
Γήπεδο: Nick Galis Hall, Θεσσαλονίκη.

Αγώνας: ΜΕΣ Μαραθώνα – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Κορασίδων
Διοργάνωση: 1η αγωνιστική Β’ Φάσης Α’ Γκρουπ Γ’ Ομίλου Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κορασίδων
Ώρα: 17:30
Γήπεδο: Καβαρνού.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΑΕ “Αθηνά” Μαγκουφάνας 2004
Άθλημα: Επιτραπέζια Αντισφαίριση Γυναικών
Διοργάνωση: 9η αγωνιστική Β’ Εθνικής Αττικής Γυναικών Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης
Ώρα: 18:00
Γήπεδο: 3ο Γυμνάσιο Νέας Φιλαδέλφειας.

Αγώνας: ΑΟ Άνοιξης – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Κορασίδων 3
Διοργάνωση: 10η αγωνιστική Πρωταθλήματος Εκτός Συναγωνισμού Κορασίδων 3
Ώρα: 18:00
Γήπεδο: Άνοιξης.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΠΑΣ Λαμία
Άθλημα: Ποδόσφαιρο
Διοργάνωση: 13η αγωνιστική Super League
Ώρα: 19:30
Γήπεδο: ΟΑΚΑ.

Αγώνας: Παναθηναϊκός ΑΟ – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Γυναικών
Διοργάνωση: 8η αγωνστική Pre League Γυναικών
Ώρα: 20:00
Γήπεδο: “Αντώνης Τρίτσης”, Χολαργός.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΣΦΑ Μελισσίων “Ο Φοίβος”
Άθλημα: Βόλεϊ Παίδων
Διοργάνωση: 9η αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος Παίδων
Ώρα: 21:00
Γηπεδο: Σχολικό Συγκρότημα Νέας Φιλαδέλφειας.

Κυριακή 09/12/2018
Αγώνας: ΑΕΚ – ΓΝΟ Άρης Νίκαιας
Άθλημα: Επιτραπέζια Αντισφαίριση Ανδρών
Διοργάνωση: 12η αγωνιστική Α1 Κατηγορίας Ανδρών Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης
Ώρα: 10:00
Γήπεδο: Ομοσπονδιακή Αίθουσα Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης STIGA-ΣΕΦ.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΓΝΟ Άρης Νίκαιας
Άθλημα: Χάντμπολ Παμπαίδων Α’
Διοργάνωση: 5η αγωνιστική Πρωταθλήματος Παμπαίδων Α’ ΕΣΧΑ
Ώρα: 12:00
Γήπεδο: “Γ. Κασιμάτης”, ΟΑΚΑ.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΑΟ Πολιτείας
Άθλημα: Χάντμπολ Παμπαίδων Β’
Διοργάνωση: 1η αγωνιστική εξ’ αναβολής Πρωταθλήματος Παμπαίδων Β’ ΕΣΧΑ
Ώρα: 12:15
Γήπεδο: Πολιτείας.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΧΑΝΘ
Άθλημα: Χάντμπολ Ανδρών
Διοργάνωση: 9η αγωνιστική Handball Premier
Ώρα: 16:00
Γήπεδο: “Γ. Κασιμάτης”, ΟΑΚΑ.

Αγώνας: ΑΟ Τελαμών Σαλαμίνας – ΑΕΚ
Άθλημα: Επιτραπέζια Αντισφαίριση Γυναικών
Διοργάνωση: 10η αγωνιστική Β’ Εθνικής Αττικής Γυναικών Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης
Ώρα: 17:00
Γήπεδο: 3ο ΓΕΛ Πειραιά.

Αγώνας: Κόμπρα ΑΠΣ – ΑΕΚ
Άθλημα: Ποδόσφαιρο Σάλας
Διοργάνωση: 13η αγωνιστική Futsal Superleague
Ώρα: 19:00
Γήπεδο: Κλειστό Βύρωνα.

Αγώνας: ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Εφήβων
Διοργάνωση: 10η αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος Εφήβων
Ώρα: 21:00
Γήπεδο: Γαλατσίου.

ΕΙΜΑΙ ΑΕΚ - ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ 2019 ΑΕΚ