Το “κιτρινόμαυρο” πρόγραμμα 10-11-12-13/11

Γεμάτες ΑΕΚ θα είναι οι επόμενες τέσσερις μέρες (10-11-12-13/11), με τους ΑΕΚτσήδες να καλούνται για άλλη μια φορά να γεμίσουν κάθε γήπεδο που θα αγωνίζεται η φανέλα με το “Δικέφαλο Αετό” και να ωθήσουν τους αθλητές και τα τμήματα μας στη νίκη!

Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Σάββατο 10/11/2018
Αγώνας
: ΑΟΠ Κηφισιάς – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Παίδων
Διοργάνωση: 6η αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος Παίδων
Ώρα: 10:30
Γήπεδο: Ζηρίνειο

Αγώνας: ΑΟΝΝΝΕ Αμαζόνες – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Κορασίδων 3
Διοργάνωση: 6η αγωνιστική Πρωταθλήματος Εκτός Συναγωνισμού Κορασίδων 3
Ώρα: 16:00
Γήπεδο: “Στέλιος Καλαϊτζής”, Νέα Ερυθραία

Αγώνας: ΑΕΚ – Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Άθλημα: Βόλεϊ Ανδρών
Διοργάνωση: 5η αγωνιστική Volleyleague
Ώρα: 17:00
Γήπεδο: Κλειστό Μετς

Αγώνας: ΑΕΚ – ΓΣ Δράμας ’86
Άθλημα
: Χάντμπολ
Διοργάνωση: 6η αγωνιστική Handball Premier
Ώρα: 18:00
Γήπεδο: Αίθουσα “Γ. Κασιμάτης”, ΟΑΚΑ

Αγώνας: ΑΕΚ – ΑΕ Χολαργού
Άθλημα
: Μπάσκετ
Διοργάνωση: 5η αγωνιστική Basket League
Ώρα: 18:00
Γήπεδο: Κλειστό Μπάσκετ ΟΑΚΑ

Κυριακή 11/11/2018
Αγώνας
: ΑΕΚ – Ατρόμητος Αθηνών
Άθλημα: Ποδόσφαιρο Ανδρών
Διοργάνωση: 10η αγωνιστική Super League
Ώρα: 15:00
Γήπεδο: ΟΑΚΑ

Αγώνας: ΑΕΚ – Ηνίοχος
Άθλημα: Ποδόσφαιρο Σάλας
Διοργάνωση: 9η αγωνιστική Futsal League
Ώρα: 16:00
Γήπεδο: Κλειστό Καματερού

Αγώνας: ΑΕΚ – ΓΣ Κηφισιάς “Ο Ηρακλής”
Άθλημα
: Βόλεϊ Νεανίδων
Διοργάνωση: 6η αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος Νεανίδων
Ώρα: 17:00
Γήπεδο: Σχολικό Συγκρότημα Νέας Φιλαδέλφειας

Αγώνας: ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
Άθλημα
: Βόλεϊ Γυναικών
Διοργάνωση: 4η αγωνιστική Pre League
Ώρα: 17:30
Γήπεδο: Μίκρα 1

Αγώνας: Νέοι Βύρωνος – ΑΕΚ
Άθλημα
: Βόλεϊ Κορασίδων 2
Διοργάνωση: 6η αγωνιστική Πρωταθλήματος Εκτός Συναγωνισμού Κορασίδων 2
Ώρα: 18:30
Γήπεδο: Μυρακτής, Βύρωνας

Αγώνας: ΑΕΚ – Παναθηναϊκός ΑΟ
Άθλημα
: Βόλεϊ Εφήβων
Διοργάνωση: 6η αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος Εφήβων
Ώρα: 19:00
Γήπεδο: Σχολικό Συγκρότημα Νέας Φιλαδέλφειας

Δευτέρα 12/11/2018
Αγώνας
: ΑΕΚ – ΑΣ Άτλας Δάφνης Υμηττού
Άθλημα
: Βόλεϊ Κορασίδων
Διοργάνωση: 6η αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κορασίδων
Ώρα: 17:15
Γήπεδο: Σχολικό Συγκρότημα Νέας Φιλαδέλφειας

Τρίτη 13/11/2018
Αγώνας
: ΑΕΚ – Λιετκαμπέλις
Άθλημα
: Μπάσκετ
Διοργάνωση: 6η αγωνιστική ομίλων Basketball Champions League
Ώρα: 19:30
Γήπεδο: Κλειστό ΟΑΚΑ

Αγώνας: Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή – ΑΕΚ
Άθλημα
: Χάντμπολ
Διοργάνωση: 7η αγωνιστική Handball Premier
Ώρα: 20:00
Γήπεδο: “Μελίνα Μερκούρη”, Ρέντη

ΕΙΜΑΙ ΑΕΚ - ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ 2019 ΑΕΚ