Το “κιτρινόμαυρο” πρόγραμμα 12-13-14/01

Σημαντικές αναμετρήσεις για όλα τα τμήματα του Συλλόγου περιλαμβάνει το πρόγραμμα του τριημέρου, 12-13-14 Ιανουαρίου. Μάλιστα εντός έδρας αγωνίζονται μπάσκετ, βόλεϊ ανδρών, βόλεϊ γυναικών, χάντμπολ και ποδόσφαιρο σάλας με τον κόσμο της ΑΕΚ να καλείται να γεμίσει τα γήπεδα και να στηρίξει όλα τα τμήματα στις δύσκολες αναμετρήσεις τους.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Σάββατο 12/01/2019
Αγώνας: ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Παίδων
Διοργάνωση: 13η αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος Παίδων
Ώρα: 14:15
Γήπεδο: ΑΚ Γουδή.

Αγώνας: ΑΕΚ – Κολοσσός Ρόδου
Άθλημα: Μπάσκετ
Διοργάνωση: 13η αγωνιστική Basket League
Ώρα: 17:00
Γήπεδο: ΟΑΚΑ.

Αγώνας: ΑΕΚ – Άρης Νίκαιας
Άθλημα: Χάντμπολ Ανδρών
Διοργάνωση: 12η αγωνιστική Handball Premier
Ώρα: 18:00
Γήπεδο: Αίθουσα “Γ. Κασιμάτης”, ΟΑΚΑ.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΓΣ Πανιώνιος
Άθλημα: Βόλεϊ Γυναικών
Διοργάνωση: 11η αγωνιστική Pre League
Ώρα: 18:45
Γήπεδο: Σχολικό Συγκρότημα Νέας Φιλαδέλφειας.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΑΟ Μαρκοπούλου
Άθλημα: Βόλεϊ Κορασίδων 2
Διοργάνωση: Ημιτελικός φάιναλ φορ Πρωταθλήματος Εκτός Συναγωνισμού 2
Ώρα: 19:30
Γήπεδο: Μαρκοπούλου.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΑΟ Ηλυσιακός
Άθλημα: Βόλεϊ Κορασίδων
Διοργάνωση: 4η αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κορασίδων Β’ Φάση Α’ Γκρουπ Γ’ Όμιλος
Ώρα: 20:45
Γήπεδο: Σχολικό Συγκρότημα Νέας Φιλαδέλφειας.

Κυριακή 13/01/2019
Αγωνας: ΕΣΝ Βριλησσίων – ΑΕΚ
Άθλημα: Χάντμπολ Παίδων
Διοργάνωση: 2η αγωνιστική Β’ Φάσης Πρωταθλήματος ΕΣΧΑ Παίδων
Ώρα: 11:30
Γήπεδο: Βριλησσίων.

Αγώνας: ΑΣΟΧ Φοίβος – ΑΕΚ
Άθλημα: Χάτνμπολ Παμπαίδων Α’
Διοργάνωση: 2η αγωνιστική Β’ Φάσης Πρωταθλήματος ΕΣΧΑ Παμπαίδων Α’
Ώρα: 14:45
Γήπεδο: Ολ. Χωριού.

Αγώνας: ΑΕΚ – Ερμής Ζωγράφου
Άθλημα: Ποδόσφαιρο Σάλας
Διοργάνωση: 17η αγωνιστική Futsal Superleague
Ώρα: 16:00
Γήπεδο: Κλειστό Καματερού.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΑΟ Αγ. Στεφάνου
Άθλημα: Βόλεϊ Κορασίδων 3
Διοργάνωση: 13η αγωνιστική Πρωταθλήματος Εκτός Συναγωνισμού Κορασίδων 3
Ώρα: 17:00
Γήπεδο: Σχολικό Συγκρότημα Νέας Φιλαδέλφειας.

Αγώνας: ΑΟ Παλλήνη – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Εφήβων
Διοργάνωση: 13η αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος Εφήβων
Ώρα: 19:30
Γήπεδο: Κάντζας.

Δευτέρα 14/01/2019
Αγώνας: ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ
Άθλημα: Ποδόσφαιρο
Διοργάνωση: 16η αγωνιστική Superleague
Ώρα: 19:30
Γήπεδο: Ζωσιμάδων.

Αγώνας: ΑΕΚ – Ολυμπιακός ΣΦΠ
Άθλημα: Βόλεϊ Ανδρών
Διοργάνωση: 12η αγωνιστική Volleyleague
Ώρα: 20:00
Γήπεδο: Κλειστό Μετς.

Αγώνας: ΑΟΝΝΝΕ Αμαζόνες – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Νεανίδων
Διοργάνωση: 6η αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος Νεανίδων Β’ Φάση Α’ Γκρούπ
Ώρα: 21:30
Γήπεδο: “Σ. Καλαϊτζής”, Νέα Ερυθραία.

Αγώνας: ΓΝΟ Άρης Νίκαιας – ΑΕΚ
Άθλημα: Χάντμπολ Εφήβων
Διοργάνωση: 9η αγωνιστική Πρωταθλήματος ΕΣΧΑ Εφήβων
Ώρα: 21:45
Γήπεδο: Νίκαιας.