Το “κιτρινόμαυρο” πρόγραμμα 15-16-17/12

Ένα ακόμα “κιτρινόμαυρο” τριήμερο (15-16-17/12) ξεκινάει αύριο και η ΑΕΚ δίνει πολύ σημαντικούς αγώνες σε όλα τα αθλήματα και επίπεδα. Όλοι οι φίλοι της ΑΕΚ καλούνται να σταθούν στο πλευρό των αθλητών μας και να τους στηρίξουν στις προσπάθειές τους.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Σάββατο 15/12/2018
Αγώνας: ΑΕΚ – ΟΦΝΙ
Άθλημα: Χάντμπολ Παμπαίδων Α’
Διοργάνωση: 1ος αγώνας μπαράζ
Ώρα: 15:00
Γήπεδο: “Γ. Κασιμάτης”, ΟΑΚΑ.

Αγώνας: ΑΕΚ 2007 – ΑΣ Κορωπίου
Άθλημα: Χάντμπολ Παμπαίδων Β’ 2006
Διοργάνωση: 5η αγωνιστική Πρωταθλήματος ΕΣΧΑ Παμπαίδων Β’
Ώρα: 17:00
Γήπεδο: “Γ. Κασιμάτης”, ΟΑΚΑ.

Αγώνας: ΑΕΚ – Λαύριο
Άθλημα: Μπάσκετ
Διοργάνωση: 9η αγωνιστική Basket League
Ώρα: 17:00
Γήπεδο: ΟΑΚΑ.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΦΟ Βριλησσίων
Άθλημα: Βόλεϊ Γυναικών
Διοργάνωση: 9η αγωνιστική Pre League
Ώρα: 18:45
Γήπεδο: Σχολικό Συγκρότημα Νέας Φιλαδέλφειας.

Αγώνας: ΑΟΠ Κηφισιάς – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Ανδρών
Διοργάνωση: 10η αγωνιστική Volleyleague
Ώρα: 19:00
Γήπεδο: Ζηρίνειο, Κηφισιά.

Αγώνας: Ιωνικός ΝΦ – ΑΕΚ
Άθλημα: Χάντμπολ Παμπαίδων Β’ 2007
Διοργάνωση: 5η αγωνιστική Πρωταθλήματος ΕΣΧΑ Παμπαίδων Β’
Ώρα: 19:00
Γήπεδο: Ιωνικού ΝΦ.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου
Άθλημα: Βόλεϊ Κορασίδων
Διοργάνωση: 2η αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κορασίδων Β’ Φάση – Α’ Φάση – Γ’ Όμιλος
Ώρα: 20:45
Γήπεδο: Σχολικό Συγκρότημα Νέας Φιλαδέλφειας.

Κυριακή 16/12/2018
Αγώνας: Νέοι Βύρωνος – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Νεανίδων
Διοργάνωση: 4η αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος Νεανίδων Β’ Φάση – Α’ Γκρουπ (1-9)
Ώρα: 14:30
Γήπεδο: Μυρακτής.

Αγώνας: ΠΑΟΚ Βεργίνα TV – ΑΕΚ
Άθλημα: Χάντμπολ Ανδρών
Διοργάνωση: 10η αγωνιστική Handball Premier
Ώρα: 17:00
Γήπεδο: Νεάπολης, Θεσσαλονίκη.

Αγώνας: Λάρισα – ΑΕΚ
Άθλημα: Ποδόσφαιρο
Διοργάνωση: 14η αγωνιστική Superleague
Ώρα: 17:15
Γήπεδο: ΑΕL FC Arena, Λάρισα.yah

Αγώνας: ΑΕΚ – ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών
Άθλημα: Βόλεϊ Παίδων
Διοργάνωση: 11η αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος Βόλεϊ Παίδων
Ώρα: 17:00
Γήπεδο: Σχολικό Συγκρότημα Νέας Φιλαδέλφειας.

Αγώνας: ΑΕΚ – Αμαζόνες Αχαρνών
Άθλημα: Βόλεϊ Κορασίδων 3
Διοργάνωση: 11η αγωνιστική Πρωταθλήματος Εκτός Συναγωνισμού Κορασίδων 3
Ώρα: 19:00
Γήπεδο: Σχολικό Συγκρότημα Νέας Φιλαδέλφειας.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΑΟ Ηλυσιακός
Άθλημα: Χάντμπολ Παίδων
Διοργάνωση: 7η αγωνιστική Πρωταθλήματος ΕΣΧΑ Β’ Φάση Παίδων
Ώρα: 19:30
Γήπεδο: Ηλυσιακού.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΑΠΟ Δάφνη Αγ. Δημητρίου
Άθλημα: Βόλεϊ Κορασίδων 2
Διοργάνωση: 11η αγωνιστική Πρωταθλήματος Εκτός Συναγωνισμού Κορασίδων 2
Ώρα: 21:00
Γήπεδο: Σχολικό Συγκρότημα Νέας Φιλαδέλφειας.

Δευτέρα 17/12/2018
Αγώνας: Μινώταυρος ΑΟ – ΑΕΚ
Άθλημα: Ποδόσφαιρο Σάλας
Διοργάνωση: 15η αγωνιστική Futsal Superleague
Ώρα: 20:00
Γήπεδο: “Τιμ. Ευγενικός”, Ταύρος.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΑΕΚ Βύρωνα
Άθλημα: Χάντμπολ Εφήβων
Διοργάνωση: 7η αγωνιστική Πρωταθλήματος ΕΣΧΑ Εφήβων
Ώρα: 21:30
Γήπεδο: “Γ. Κασιμάτης”, ΟΑΚΑ.

ΕΙΜΑΙ ΑΕΚ - ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ 2019 ΑΕΚ