Το “κιτρινόμαυρο” πρόγραμμα 16-17-18/11

Γεμάτο ΑΕΚ είναι και αυτό το τριήμερο, 16-17-18 Νοεμβρίου, με τα τμήματα του Συλλόγου μας να δίνουν σημαντικούς αγώνες για την επίτευξη των στόχων τους. Άπαντες καλούνται να σταθούν στο πλευρό των αθλητών μας και να τους ωθήσουν στις νίκες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Παρασκευή 16/11/2018
Αγώνας: ΑΕΚ – Μπρέγκεντζ
Άθλημα: Χάντμπολ
Διοργάνωση: 1ος αγώνας Φάσης των “32” Challenge Cup
Ώρα: 19:00
Γήπεδο: Αίθουσα “Γ. Κασιμάτης”, ΟΑΚΑ

Σάββατο 17/11/2018
Αγώνας: Άρης Νίκαιας – ΑΕΚ
Άθλημα: Επιτραπέζια Αντισφαίριση Ανδρών
Διοργάνωση: 7η αγωνιστική Α1 Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης Ανδρών
Ώρα: 11:00
Γήπεδο: Ομοσπονδιακή αίθουσα επιτραπέζιας αντισφαίρισης STIGA ΣΕΦ

Αγώνας: ΑΣ Πέρα – ΑΕΚ
Άθλημα: Επιτραπέζια Αντισφαίριση Ανδρών
Διοργάνωση: 8η αγωνιστική Α1 Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης Ανδρών
Ώρα: 14:00
Γήπεδο: Ομοσπονδιακή αίθουσα επιτραπέζιας αντισφαίρισης STIGA ΣΕΦ

Αγώνας: Κύμη – ΑΕΚ
Άθλημα: Μπάσκετ
Διοργάνωση: 6η αγωνιστική Basket League
Ώρα: 18:00
Γήπεδο: “Τάσος Καμπούρης”, Χαλκίδα

Αγώνας: ΑΕΚ – ΑΟ Ηράκλειο
Άθλημα: Επιτραπέζια Αντισφαίριση Γυναικών
Διοργάνωση: 7η αγωνιστική Β’ Εθνικής Αττικής Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης Γυναικών
Ώρα: 18:00
Γήπεδο: 3ο Γυμνάσιο Νέας Φιλαδέλφειας

Αγώνας: ΑΕΚ – ΑΟ Αιγάλεω
Άθλημα: Βόλεϊ Γυναικών
Διοργάνωση: 5η αγωνιστική Pre League
Ώρα: 18:45
Γήπεδο: Σχολικό Συγκρότημα Νέας Φιλαδέλφειας

Αγώνας: ΑΚ Ζωγράφου – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Κορασίδων
Διοργάνωση: 7η αγωνιστική Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Κορασίδων
Ώρα: 20:30
Γήπεδο: Γουδή

Αγώνας: ΑΕΚ – Παναθηναϊκός ΑΟ
Άθλημα: Βόλεϊ Παίδων
Διοργάνωση: 7η αγωνιστική Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Παίδων
Ώρα: 20:45
Γήπεδο: Σχολικό Συγκρότημα Νέας Φιλαδέλφειας

Αγώνας: ΑΕΚ – Νέο Ικόνιο
Άθλημα: Ποδόσφαιρο Σάλας
Διοργάνωση: 10η αγωνιστική Futsal Superleague
Ώρα: 21:30
Γήπεδο: Κλειστό Καματερού

Κυριακή 18/11/2018
Αγώνας: ΑΕΚ – ΓΣ Φιλία Ορεστιάδας
Άθλημα: Επιτραπέζια Αντισφαίριση Ανδρών
Διοργάνωση: 9η αγωνιστική Α1 Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης Ανδρών
Ώρα: 10:00
Γήπεδο: Ομοσπονδιακή αίθουσα επιτραπέζιας αντισφαίρισης STIGA ΣΕΦ

Αγώνας: ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Εφήβων
Διοργάνωση: 7η αγωνιστική Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Εφήβων
Ώρα: 10:15
Γήπεδο: ΑΚ Γουδή

Αγώνας: ΑΟ Αστέρας ’80 Αλιβερίου – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Νεανίδων
Διοργάνωση: 7η αγωνιστική Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Νεανίδων
Ώρα: 13:00
Γήπεδο: Αλιβερίου

Αγώνας: ΑΕΚ – ΑΟ Διονύσου
Άθλημα: Βόλεϊ Κορασίδων 3
Διοργάνωση: 7η αγωνιστική Πρωταθλήματος Εκτός Συναγωνισμού Κορασίδων 3
Ώρα: 17:00
Γήπεδο: Σχολικό Συγκρότημα Νέας Φιλαδέλφειας

Αγώνας: ΓΣ Άρης Βούλας – ΑΕΚ
Άθλημα: Επιτραπέζια Αντισφαίριση Γυναικών
Διοργάνωση: 8η αγωνιστική Β’ Εθνικής Αττικής Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης Γυναικών
Ώρα: 17:00
Γήπεδο: Αίθουσα Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης Βούλας (Λευκάδος 1), Βούλα

Αγώνας: ΑΕΚ – ΑΕ Αμπελοκήπων
Άθλημα: Βόλεϊ Κορασίδων 2
Διοργάνωση: 7η αγωνιστική Πρωταθλήματος Εκτός Συναγωνισμού Κορασίδων 2
Ώρα: 19:00
Γήπεδο: Σχολικό Συγκρότημα Νέας Φιλαδέλφειας