ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΝΕΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΑΛΑΣ ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ

Το “κιτρινόμαυρο” πρόγραμμα 19-20/10

Άλλο ένα “κιτρινόμαυρο” Σαββατοκύριακο ξεκινάει αύριο με τα περισσότερα τμήματα του Συλλόγου να έχουν αγωνιστικές δραστηριότητες. Το πρόγραμμα ξεκινάει με φιλική αναμέτρηση της γυναίκειας ομάδας πόλο και με την ομάδα μπάσκετ να υποδέχεται το Περιστέρι, ενώ στις 18:45 γεμίζουμε όλοι του Σχολικό Κλειστό Νέας Φιλαδέλφειας για να στηρίξουμε τη γυναικεία ομάδα βόλεϊ, αλλά και τον μικρό Παναγιώτη-Ραφαήλ στον οποίο θα διατεθούν τα έσοδα από τα εισιτήρια της αναμέτρησης. Την Κυριακή τόσο η ανδρική ομάδα ποδοσφαίρου σάλας όσο και η ανδρική ομάδα ποδοσφαίρου έχουν εντός έδρας υποχρεώσεις.

Τέλος, σημαντικούςς αγώνες δίνουν τα τμήματα υποδομής βόλεϊ και χάντμπολ.

ΟΛΟΙ δίπλα στα τμήματα της ΑΕΚ!

Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Σάββατο 19/10/2019
Αγώνας: ΑΕΚ – Εθνική Αζερμπαϊτζάν
Άθλημα: Πόλο Γυναικών
Διοργάνωση: Φιλική αναμέτρηση
Ώρα: 15:00
Γήπεδο: Κολυμβητήριο ΑΝΟΓ

Αγώνας: ΑΕΚ – Περιστέρι
Άθλημα: Μπάσκετ Ανδρών
Διοργάνωση: 4η αγωνιστική Basket League
Ώρα: 17:00
Γήπεδο: ΟΑΚΑ.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΦΟ Βριλησσίων
Άθλημα: Βόλεϊ Γυναικών
Διοργάνωση: 2η αγωνιστική Pre League
Ώρα: 18:45
Γήπεδο: Σχολικό Κλειστό Νέας Φιλαδέλφειας.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΣΑ Κολλεγίου ΑΘηνών
Άθλημα: Βόλεϊ Κοριτσιών Κ18
Διοργάνωση: 3η αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ18 ΕΣΠΑΑΑ
Ώρα: 21:00
Γήπεδο: Σχολικό Κλειστό Νέας Φιλαδέλφειας.

Αγώνας: ΑΣ Ασπίδα Αγ. Αναργύρων – ΑΕΚ
Άθλημα: Χάντμπολ Παίδων
Διοργάνωση: 2η αγωνιστική Χάντμπολ Παίδων ΕΣΧΑ
Ώρα: 21:30
Γήπεδο: Καματερού.

Κυριακή 20/10/2019
Αγώνας: ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών – ΑΕΚ
Άθλημα:Βόλεϊ Αγοριών Κ18
Διοργάνωση: 3η αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος Αγοριών Κ18 ΕΣΠΑΑΑ
Ώρα: 10:00
Γήπεδο: Κολλέγιο Αθηνών.

Αγώνας: ΑΟΠ Κηφισιάς – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Αγοριών Κ21
Διοργάνωση: 1η αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος Αγοριών Κ21 ΕΣΠΑΑΑ
Ώρα: 12:00
Γήπεδο: Ζηρίνειο.

Αγώνας: Ίωνες ΑΣΠ – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Κοριτσιών Κ18 Εκτός Συναγωνισμού 2
Διοργάνωση: 3η αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ18 Εκτός Συναγωνισμού 2 ΕΣΠΑΑΑ
Ώρα: 14:00
Γήπεδο: 5ο Γυμνάσιο Ν. Ιωνίας.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΓΣ Απόλλων Αγ. Δημητρίου
Άθλημα: Βόλεϊ Κοριτσιών Κ20
Διοργάνωση: 3η αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ20 ΕΣΠΑΑΑ
Ώρα: 14:30
Γήπεδο: Σχολικό Κλειστό Νέας Φιλαδέλφειας.

Αγώνας: ΑΕΚ – Ηνίοχος ΠΟΑΣΑ
Άθλημα: Ποδόσφαιρο Σάλας Ανδρών
Διοργάνωση: 6η αγωνιστική Futsal Superleague
Ώρα: 16:00
Γήπεδο: Κλειστό Καματερού.

Αγώνας: ΑΕΚ – Παναθηναϊκός ΑΟ
Άθλημα: Βόλεϊ Κοριτσιών Κ18 Εκτός Συναγωνισμού 3
Διοργάνωση: 3η αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κ18 Εκτός Συναγωνισμού 3 ΕΣΠΑΑΑ
Ώρα: 19:00
Γήπεδο: Σχολικό Κλειστό Νέας Φιλαδέλφειας.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΝΠΣ Βόλος
Άθλημα: Ποδόσφαιρο Ανδρών
Διοργάνωση: 7η αγωνιστική Superleague
Ώρα: 19:30
Γήπεδο: Ριζούπολη.

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

ΚΑΛΕΝΤΑΡΙ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

Focus-On