Το “κιτρινόμαυρο” πρόγραμμα 21-22-23-24/03

Ημέρες γεμάτες… ΑΕΚ ξεκινάνε από σήμερα με τον “κιτρινόμαυρο” κόσμο να καλείται για άλλη μία φορά να σταθεί στο πλευρό των αθλητών μας. Σχεδόν όλα τα τμήματα του Συλλόγου μας δίνουν σημαντικές μάχες σε ανδρικό και γυναικείο επίπεδο, αλλά και σε επίπεδο ακαδημιών.

Γεμίζουμε όλα τα γήπεδα όπου αγωνίζεται η φανέλα με τον “Δικέφαλο”! ΟΛΟΙ δίπλα στην ΑΕΚ! ΜΑΖΙ είμαστε ανίκητοι!

Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Πέμπτη 21/03/2019
Αγώνας: ΠΑΣ Φοίβος Συκεών – ΑΕΚ
Άθλημα: Χάντμπολ Εφήβων
Διοργάνωση: 1η αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος Εφήβων
Ώρα: 20:00
Γήπεδο: Φιλίππειο, Βέροια.

Αγώνας: ΑΕΚ – Επίλεκτη Ακαδημία
Άθλημα: Ποδόσφαιρο Σάλας
Διοργάνωση: 3ος Προημιτελικός Futsal Superleague
Ώρα: 22:00
Γήπεδο: Κλειστό Καματερού.

Παρασκευή 22/03/2019
Αγώνας: Φίλιππος Βέροιας – ΑΕΚ
Άθλημα: Χάντμπολ Εφήβων
Διοργάνωση: 2η αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος Εφήβων
Ώρα: 11:00
Γήπεδο: ΔΑΚ Βικέλας, Βέροια.

Αγώνας: ΑΕΚ – Διομήδης Άργους
Άθλημα: Χάντμπολ Εφήβων
Διοργάνωση: 3η αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος Εφήβων
Ώρα: 21:30
Γήπεδο: ΔΑΚ Βικέλας, Βέροια.

Σάββατο 23/03/2019
Αγώνας: ΑΕΚ – Ηράκλειο
Άθλημα: Μπάσκετ με Αμαξίδιο
Διοργάνωση: 4η αγωνιστική A2 Κατηγορίας Νότου
Ώρα: 12:30
Γήπεδο: “Ζηρίνειο”, Κηφισιά.

Αγώνας: ΓΣ Απόλλων Αγ. Δημητρίου – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Παγκορασίδων 2
Διοργάνωση: 7η αγωνιστική Α’ Φάσης Γ’ Ομίλου Πρωταθλήματος Εκτός Συανγωνισμού Παγκορασίδων 2
Ώρα: 15:00
Γήπεδο: 3ο Λύκειο Αγ. Δημητρίου.

Αγώνας: Ήφαιστος Λήμνου – ΑΕΚ
Άθλημα: Μπάσκετ
Διοργάνωση: 20η αγωνιστική Basket League
Ώρα: 15:45
Γήπεδο: “Ν. Σαμαράς”, Λήμνος.

Αγώνας: Dynamo Victor Stavropol – ΑΕΚ
Άθλημα: Χάντμπολ Ανδρών
Διοργάνωση: 1ος Προημιτελικός Challenge Cup
Ώρα: 16:00
Γήπεδο: Σταυρούπολη, Ρωσία.

Αγώνας: ΑΕΚ – Ηρακλής Κηφισιάς
Άθλημα: Βόλεϊ Γυναικών
Διοργάνωση: 21η αγωνιστική Pre League
Ώρα: 16:00
Γήπεδο: Σχολικό Κλειστό Νέας Φιλαδέλφειας.

Αγώνας: ΓΣ Απόλλων – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Παγκορασίδων
Διοργάνωση: 7η αγωνιστική Α’ Φάσης Α’ Ομίλου Πρωταθλήματος Παγκορασίδων
Ώρα: 18:30
Γήπεδο: Απόλλωνα, Ριζούπολη.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΑΟΠ Κηφισιάς
Άθλημα: Βόλεϊ Ανδρών
Διοργάνωση: 21η αγωνιστική Volleyleague
Ώρα: 19:30
Γήπεδο: Κλειστό Μετς.

Αγώνας: ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Κορασίδων
Διοργάνωση: 4η αγωνιστική Γ’ Φάσης Α’ Γκρουπ Α’ Ομίλου Πρωταθλήματος Κορασίδων
Ώρα: 19:45
Γήπεδο: Νέο Κλειστό Μεταμόρφωσης.

Κυριακή 24/03/2019
Αγώνας: ΑΣ Άνοιξης Διονύσου – ΑΕΚ
Άθλημα: Χάντμπολ Παμπαίδων Β’ (Β’ Τμήμα)
Διοργάνωση: 8η αγωνιστική Πρωταθλήματος ΕΣΧΑ Παμπαίδων Β’
Ώρα: 13:15
Γήπεδο: Άνοιξης.

Αγώνας: Ιωνικός ΝΦ – ΑΕΚ
Άθλημα: Χάντμπολ Παμπαίδων Β’ (Α’ Τμήμα)
Διοργάνωση: 8η αγωνιστική Πρωταθλήματος ΕΣΧΑ Παμπαίδων Β’
Ώρα: 16:00
Γήπεδο: Ιωνικού.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΑΣΟΧ Φοίβος
Άθλημα: Χάντμπολ Παμπαίδων Α’
Διοργάνωση: 11η αγωνιστική Πρωταθλήματος ΕΣΧΑ Παμπαίδων Α’
Ώρα: 17:00
Γήπεδο: “Γ. Κασιμάτης”, ΟΑΚΑ.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΓΣ Απόλλων Αγ. Δημητρίου
Άθλημα: Βόλεϊ Παγκορασίδων 3 (Β’ Τμήμα)
Διοργάνωση: 7η αγωνιστική Α’ Φάσης Β’ Ομίλου Πρωταθλήματος Εκτός Συναγωνισμού Παγκορασίδων 3
Ώρα: 17:00
Γήπεδο: Σχολικό Κλειστό Νέας Φιλαδέλφειας.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΣΦΑ Μελισσίων “Ο Φοίβος”
Άθλημα: Βόλεϊ Παγκορασίδων 3 (Α’ Τμήμα)
Διοργάνωση: 7η αγωνιστική Α’ Φάσης Α’ Ομίλου Πρωταθλήματος Εκτός Συναγωνισμού Παγκορασίδων 3
Ώρα: 19:00
Γήπεδο: Σχολικό Κλειστό Νέας Φιλαδέλφειας.

ΕΙΜΑΙ ΑΕΚ - ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ 2019 ΑΕΚ