Το “κιτρινόμαυρο” πρόγραμμα 25-26-27/01

Ένα τριήμερο (25-26-27/01) γεμάτο δύσκολους και σημαντικούς αγώνες ξεκινάει από σήμερα. Συγκεκριμένα, υπάρχει αγωνιστική δράση στην πλειονότητα των τμημάτων του Συλλόγου, με τους φίλους της ομάδας να καλούνται να στηρίξουν τους αθλητές μας σε εντός και εκτός έδρας αναμετρήσεις. Όλοι δίπλα στην ΑΕΚ!

Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Παρασκευή 25/01/2019
Αγώνας: ΓΣ Πετρούπολης – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Γυναικών Μη Ενεργών Αθλητριών
Διοργάνωση: Φιλικό
Ώρα: 22:30
Γήπεδο: 1ο Λύκειο Πετρούπολης.

Σάββατο 26/01/2019
Αγώνας: ΑΣΕ Δούκα – ΑΕΚ
Άθλημα: Χάντμπολ Παμπαίδων Β’
Διοργάνωση: 2η αγωνιστική Β’ Φάσης Πρωταθλήματος ΕΣΧΑ
Ώρα: 09:15
Γήπεδο: Δαΐς.

Αγώνας: ΑΣΕ Δούκα – ΑΕΚ
Άθλημα: Χάντμπολ Παίδων
Διοργάνωση: 10η αγωνιστική Πρωταθλήματος ΕΣΧΑ
Ώρα: 11:00
Γήπεδο: Δαΐς.

Αγώνας: Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΕΚ
Άθλημα: Επιτραπέζια Αντισφαίριση Ανδρών
Διοργάνωση: 13η αγωνιστική Α1 Εθνικής Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης Ανδρών
Ώρα: 13:00
Γήπεδο: Παλαιό Κλειστό Ορεστιάδας.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΕΣΝ Βριλησσίων
Άθλημα: Χάντμπολ Παμπαίδες Α’
Διοργάνωση: 4η αγωνιστική Πρωταθλήματος ΕΣΧΑ
Ώρα: 15:30
Γήπεδο: “Γ. Κασιμάτης”, ΟΑΚΑ.

Αγώνας: ΓΣ Φιλία Ορεστιάδας – ΑΕΚ
Άθλημα: Επιτραπέζια Αντισφαίριση Ανδρών
Διοργάνωση: 14η αγωνιστική Α1 Εθνικής Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης Ανδρών
Ώρα: 16:00
Γήπεδο: Παλαιό Κλειστό Ορεστιάδας.

Αγώνας: ΧΑΝΘ – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Γυναικών
Διοργάνωση: 13η αγωνιστική Pre League
Ώρα: 17:00
Γήπεδο: “Μ. Τσικίνας”, Θεσσαλονίκη.

Αγώνας: ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
Άθλημα: Μπάσκετ
Διοργάνωση: 15η αγωνιστική Basket League
Ώρα: 17:30
Γήπεδο: PAOK Sports Arena, Θεσσαλονίκη.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΑΣΕ Δούκα
Άθλημα: Χάντμπολ Ανδρών
Διοργάνωση: 14η αγωνιστική Handball Premier
Ώρα: 18:00
Γήπεδο: “Γ. Κασιμάτης”, ΟΑΚΑ.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΑΕ Ποντίων Μελισσίων
Άθλημα: Επιτραπέζια Αντισφαίριση Γυναικών
Διοργάνωση: 13η αγωνιστική Β’ Εθνικής Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης Γυναικών
Ώρα: 18:00
Γήπεδο: 3ο Γυμνάσιο Νέας Φιλαδέλφειας.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΑΣ Σχολή Μωραΐτη
Άθλημα: Βόλεϊ Παίδων
Διοργάνωση: 15η αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος Βόλεϊ Παίδων
Ώρα: 18:30
Γήπεδο: Σχολικό Κλειστό Νέας Φιλαδέλφειας.

Αγώνας: Πανιώνιος ΓΣ – ΑΕΚ
Άθλημα: Ποδόσφαιρο
Διοργάνωση: 18η αγωνιστική Super League
Ώρα: 19:30
Γήπεδο: Νέας Σμύρνης.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΜΕΣ Μαραθώνα
Άθλημα: Βόλεϊ Κορασίδων
Διοργάνωση: 6η αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κορασίδων Β’ Φάση Α’ Γκρουπ Γ’ Όμιλος
Ώρα: 20:30
Γήπεδο: Σχολικό Κλειστό Νέας Φιλαδέλφειας.

Κυριακή 27/01/2019
Αγώνας: ΑΕΚ – Παναθηναϊκός ΑΟ
Άθλημα: Επιτραπέζια Αντισφαίριση Ανδρών
Διοργάνωση: 15η αγωνιστική Α1 Εθνικής Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης Ανδρών
Ώρα: 10:00
Γήπεδο: Παλαιό Κλειστό Ορεστιάδας.

Αγώνας: ΑΟΕΑ “Αθηνά” Ν. Φαλήρου – ΑΕΚ
Άθλημα: Επιτραπέζια Αντισφαίριση Γυναικών
Διοργάνωση: 14η αγωνιστική Β’ Εθνικής Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης Γυναικών
Ώρα: 10:30
Γήπεδο: Πειραιάς.

Αγώνας: ΟΦΝΙ – ΑΕΚ
Άθλημα: Χάντμπολ Παμπαίδων Β’
Διοργάνωση: 2η αγωνιστική Β’ Φάσης Πρωταθλήματος ΕΣΧΑ
Ώρα: 13:30
Γήπεδο: Νέας Ιωνίας.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΣΥΔΠΕ
Άθλημα: Βόλεϊ Γυναικών Μη Ενεργών Αθλητριών
Διοργάνωση: Φιλικό
Ώρα: 13:30
Γήπεδο: Enersize Sports Club, Αχαρνές.

Αγώνας: ΣΦΑ Μελισσίων “Ο Φοίβος” – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Νεανίδων
Διοργάνωση: 8η αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος Νεανιδων Β’ Φάση Α’ Γκρουπ
Ώρα: 18:30
Γήπεδο: Λύκειο Μελισσίων.

Αγώνας: Παναθηναϊκός ΑΟ – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Εφήβων
Διοργάνωση: 15η αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος Βόλεϊ Εφήβων
Ώρα: 20:30
Γήπεδο: “Π. Γιαννακόπουλος”, Λεωφόρος.

ΕΙΜΑΙ ΑΕΚ - ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ 2019 ΑΕΚ