Το “κιτρινόμαυρο” πρόγραμμα 09-10-11/02

Ένα από τα πιο κρίσιμα αγωνιστικά τριήμερα (09-10-11/02) για όλα τα τμήματα του Συλλόγου ξεκινά από αύριο, με την ΑΕΚ να καλείται να ανταπεξέλθει σε όλα τα επίπεδα. Οι “κιτρινόμαυροι” αθλητές αναμένουν να δουν στα γήπεδα που αγωνίζονται φίλους του “Δικεφάλου” που θα τους στηρίξουν και θα τους ωθήσουν σε σημαντικές νίκες.

ΟΛΟΙ γεμίζουμε τα γήπεδα που αγωνίζεται η “κιτρινόμαυρη” φανέλα. ΟΛΟΙ στεκόμαστε στο πλευρό της ΑΕΚ. ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!

Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Σάββατο 09/02/2019
Αγώνας: Πανελλήνιος ΓΣ – ΑΕΚ
Άθλημα: Χάντμπολ Παμπαίδων Β’
Διοργάνωση: 4η αγωνιστική Β’ Φάσης Πρωταθλήματος Παμπαίδων Β’ ΕΣΧΑ
Ώρα: 10:30
Γήπεδο: Πανελληνίου.

Αγώνας: ΑΕΚ Βύρωνα – ΑΕΚ
Άθλημα: Χάντμπολ Παμπαίδων Α’
Διοργάνωση: 6η αγωνιστική Β’ Φάσης Πρωταθλήματος Παμπαίδων Α’ ΕΣΧΑ
Ώρα: 14:45
Γήπεδο: Βύρωνα.

Αγώνας: Παμβοχαϊκός – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Γυναικών Μη Ενεργών Αθλητριών
Διοργάνωση: Φιλική αναμέτρηση
Ώρα: 16:30
Γήπεδο: Βραχάτι.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΑΕ Κομοτηνής
Άθλημα: Βόλεϊ Ανδρών
Διοργάνωση: 15η αγωνιστική Volleyleague
Ώρα: 17:00
Γήπεδο: Κλειστό Μετς.

Αγώνας: ΑΣ Κορωπίου ΓΣ Παπασιδέρης – ΑΕΚ
Άθλημα: Χάντμπολ Παμπαίδων Β’
Διοργάνωση: 4η αγωνιστική Β’ Φάσης Πρωταθλήματος Παμπαίδων Β’ ΕΣΧΑ
Ώρα: 17:30
Γήπεδο: Κορωπίου.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΠΑΟΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Γυναικών
Διοργάνωση: 15η αγωνιστική Pre League
Ώρα: 18:45
Γήπεδο: Σχολικό Κλειστό Νέας Φιλαδέλφειας.

Αγώνας: Ramhat Hashron – ΑΕΚ
Άθλημα: Χάντμπολ
Διοργάνωση 1ος Αγώνας Φάσης των “16” Challenge Cup
Ώρα: 19:00
Γήπεδο: Ισραήλ.

Αγώνας: ΑΟ Διονύσου – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλει Παγκορασίδων 3
Διοργάνωση: 1η αγωνιστική Πρωταθλήματος Παγκορασίδων 3 Εκτός Συναγωνισμού Α’ Όμιλος
Ώρα: 21:30
Γήπεδο: Διονύσου.

Κυριακή 10/02/2019
Αγώνας: ΑΟ Ηλυσιακός – ΑΕΚ
Άθλημα: Παγκορασίδων 3
Διοργάνωση: 1η αγωνιστική Πρωταθλήματος Παγκορασίδων 3 Εκτός Συναγωνισμού Β’ Όμιλος
Ώρα: 09:00
Γήπεδο: Ιλισίων.

Αγώνας: Πανελλήνιος ΓΣ – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Εφήβων
Διοργάνωση: 17η αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος Εφήβων
Ώρα: 12:00
Γήπεδο: Πανελληνίου.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΟΦΗ
Άθλημα: Ποδόσφαιρο
Διοργάνωση: 20η αγωνιστική Superleague
Ώρα: 15:00
Γήπεδο: ΟΑΚΑ.

Αγώνας: ΑΕΚ – Νέοι Βύρωνος
Άθλημα: Βόλεϊ Παίδων
Διοργάνωση: 21η αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος Παίδων
Ώρα: 17:00
Γήπεδο: Σχολικό Κλειστό Νέας Φιλαδέλφειας.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΑΟ Καρέα
Άθλημα: Βόλεϊ Παγκορασίδων 2
Διοργάνωση: 2η αγωνιστική Πρωταθλήματος Παγκορασίδων 2 Εκτός Συναγωνισμού
Ώρα: 17:00
Γήπεδο: Σχολικό Κλειστό Νέας Φιλαδέλφειας.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΑΟ Λεωνίδας Βασιλικού
Άθλημα: Βόλεϊ Παγκορασίδων
Διοργάνωση: 1η αγωνιστική Πρωταθλήματος Παγκορασίδων
Ώρα: 19:00
Γήπεδο: Σχολικό Κλειστό Νέας Φιλαδέλφειας.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΓΣ Απόλλων Αγ. Δημητρίου
Άθλημα: Κορασίδες
Διοργάνωση: 8η αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κορασίδων Β’ Φάση Α’ Γκρουπ
Ώρα: 21:00
Γήπεδο: Σχολικό Κλειστό Νέας Φιλαδέλφειας.

Δευτέρα 11/10/2019
Αγώνας: Νέο Ικόνιο – ΑΕΚ
Άθλημα: Ποδόσφαιρο Σάλας
Διοργάνωση: 21η αγωνιστική Futsal Superleague
Ώρα: 18:45
Γήπεδο: Κλειστό Νέου Ικονίου.

ΕΙΜΑΙ ΑΕΚ - ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ 2019 ΑΕΚ