Ο αθλητής μας Ιβάν Μαυροθαλασσίτης κατέκτησε την Τρίτη θέση στην κατηγορία Παίδων, στο Σιρκουί της Άμφισσας στην μνήμη του Σπύρου Ντόκου, που διοργάνωσε ο Π.Ο. Ζευς στης 27/6.
Ο Ιβάν Μαυροθαλασσίτης κατέκτησε την 3η θέση στην κατηγορία Παίδων
05/06/2018
239 Views
1 Min Read
![Ο Ιβάν Μαυροθαλασσίτης κατέκτησε την 3η θέση στην κατηγορία Παίδων](https://i2.wp.com/www.aek.gr/wp-content/uploads/2018/06/ivan-mavrothallasitis.jpg?fit=473%2C480&ssl=1)
Διαβάστε επίσης
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ • ΝΕΑ • ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ • ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ
Δήλωση Χρήστου Μαυροθαλασσίτη στο aek.gr
08/07/2024
BOWLING • eSports • KICK BOXING • MUAITHAI • TAE KWON DO • WATER POLO • ΑΚΑΔΗΜΙΑ BOWLING • ΑΚΑΔΗΜΙΑ KICK BOXING • ΑΚΑΔΗΜΙΑ TAE KWON DO • ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΣΗΣ ΒΑΡΩΝ-POWER LIFTING • ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΕΪ • ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΠ. ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ • ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ • ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ • ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ • ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΞΙΦΑΣΚΙΑ • ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΛΗΣ • ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ • ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΑΛΑΣ • ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΛΟ • ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΥΓΜΑΧΙΑ • ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ • ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ • ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΤΙΒΟΥ • ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΤΜΠΟΛ • ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ-POWERLIFTING • ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ • ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ • ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ • ΚΑΡΑΤΕ • ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ • ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΕ ΑΜΑΞΙΔΙΟ • ΝΕΑ • ΞΙΦΑΣΚΙΑ • ΠΑΛΗ • ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ • ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ • ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΑΛΑΣ ΑΝΔΡΩΝ • ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΑΛΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ • ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ • ΠΟΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ • ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ • ΠΥΓΜΑΧΙΑ • ΡΑΓΚΜΠΙ ΛΙΓΚ • ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ • ΣΚΑΚΙ • ΣΤΙΒΟΣ • ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ • ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ • ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1924-2024: ΕΝΑΣ ΑΙΩΝΑΣ ΑΕΚ!
13/04/2024
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ • ΝΕΑ • ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ • ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ
«Κιτρινόμαυρος» βάφτηκε και ο Γέρακας!
01/04/2024